Ana SayfaTelevizyonYou 3. sezonda Dottie Quinn ölüyor mu?

You 3. sezonda Dottie Quinn ölüyor mu?

You 3. sezonda olan her şey için hala şoktayız, ancak en çok bu sezon ölen ve ölebilecek karakterleri yıkmak için yatırım yapıyoruz. Dottie Quinn 3. sezonda ölecek mi? Geldiğini gördüğümüz ancak beklenmedik bazı karakter ölümleri vardı. Hatta pervasız hareketleri yüzünden ölebilecek karakterler bile vardı. Peki You 3. sezonda Dottie Quinn ölüyor mu? İşte detaylar…

Joe ve Love karanlık, canice geçmişlerini arkalarında bırakmaya çalışırken bile belanın onları takip edeceğini biliyorduk . Bunu Joe ile 1. ve 2. sezonda gördük. 3. sezonun her bölümünü izlerken ve karakterlerin öldüğünü görünce, insanların neden Dottie Quinn’in ölüp ölmediğini merak etmeleri mantıklı geliyor. Görünüşe göre Madre Linda’da kimse güvende değil. Biz merakınızı tatmin etmek ve Dottie Quinn bu heyecanlı üçüncü sezonunda öldü mü, ölecek mi söylemek üzereyiz.

Sizden 3. sezondan spoiler !

Dottie Quinn kimdir?

Dottie Quinn, Love ve Forty’nin annesi. Çocuklarıyla arasında mesafeli bir ilişki var. İlk olarak 2. sezonda zengin bir sosyetik olarak tanıtılır ve Ray Quinn ile evlidir. O ve kocası, Los Angeles’ta lüks bir bakkal olan Anavrin’in sahibidir. Ancak 3. sezonda, Dottie’nin Ray’e olan boşanması nedeniyle sarmal olduğunu görmeye başlıyoruz.

Dottie Quinn You 3. sezonda ölüyor mu?

Dottie üçüncü sezonda ölmüyor ama pervasız davranışları yüzünden ölebilirdi. 3. sezonun 7. bölümünde, Dottie çok içiyor ve dengesiz. Love’a evlilik sözleşmesinde Anavrin’i ve şimdi de yeni iş girişimi olan bağda kaybettiğini söylüyor.

Sürekli içmesi Love’ın Dottie’den uzaklaşmasına neden oluyor. Dottie Henry’ye bakıcılık yapmak istediğinde, Love ona zaten bir bebek bakıcısı olduğunu söyler. Bu, Dottie’yi kızdırır ve sonunda Henry’yi kaçırır ve sarhoşken onu bir gezintiye çıkarır. Sarhoşken araba sürerek sadece kendi hayatını değil, Henry’nin de hayatını tehlikeye atıyor.

Dottie, Henry’yi bağa götürüp ateşe verdiğinde daha da kötüleşir. Neyse ki, Dottie ve Henry yangından etkilenmedi ama o sarhoş olduğu için başka bir yöne gidebilirdi.

Sonunda Joe, Dottie’yi rehabilitasyona bırakır ve Dottie, tüm planını yeniden düşünmesini sağlayan şaşırtıcı bir mesajla Joe’dan ayrılır. Sen sezon 3 Bundan akışı olduğunu Netflix , bu yüzden bunu kontrol etmeyi unutmayın!

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments