Ana SayfaGündemAfter Life 3. sezon konusu ne? Ocak 2022'de Geliyor ve Neler Olacak?

After Life 3. sezon konusu ne? Ocak 2022’de Geliyor ve Neler Olacak?

Bir Netflix dizisi olan  After Life 3. sezonu çıkış tarihi belli oldu. Serinin son sezonu, 2021’de çekildikten sonra Ocak 2022’de Netflix’e geliyor. Yayınlanma durumu, yeni oyuncu kadrosu dahil olmak üzere After Life sezon 3 hakkında bilmeniz gereken her şeyin güncellenmiş bir kılavuzunu paylaştık. Bir çok netflix izleyicisi ve After Life hayranları, After Life 3. sezon konusu ne olacak, After Life nerede çekiliyor, oyuncuları kim, bu sezon son mu başka sezon olacak mı? After Life 4. sezon çıkacak mı gibi bir çok konuda merak içerisinde ve arama motorları üzerinden bu sorunun cevabını araştırıyor. İşte Netflix After Life dizisinin çıkış tarihi, konusu ve tüm detayları…

After Life 3. sezon konusu ne?

2. sezonun son olaylarını hızlıca gözden geçirelim. Kasabanın yetenek gösterisi sırasında, Tony’nin kaybından her geçen gün kurtulduğu görülüyor, ancak 2. sezonun sonunda daha fazla aksilikle karşı karşıya kalıyor. David Bradley tarafından oynanan babası, demanstan huzurevinde vefat eder. 3. sezonun bir noktasında resmi bir cenaze töreni yapılacağından şüpheleniyoruz.

Matt evliliği, 2. sezon boyunca düzelmiş gibi görünüyor, ancak bunun uzun ömürlü olup olmayacağı ileriye dönük olarak araştırılabilir. Üçüncü sezon için ana kapsayıcı plan, yerel gazetenin devamı ve umarım kurtuluşu olacaktır. Tony, Sandy’ye gazetenin devam edeceğine söz verdi ve Tony, hayatında yeni bir amaca sahip olmaktan keyif almış gibi görünüyordu.

Ayrıca Tony’nin babasının bu kaybıyla nasıl başa çıktığını ve sonunda adını 2. sezonda ortaya çıkaran Emma ile ilişkisinin nasıl geliştiğini (veya duruma göre tükenmişliği) göreceğiz. Tabii ki, kadroya gelince, bunların çoğu şu anda spekülasyon. Tony’nin dizüstü bilgisayarı ve tanıtılan yeni karakterler aracılığıyla devam eden geri dönüşler görmeyi beklerdik.

After Life 3. sezon oyuncuları kimler?

After Life, bilmiyorsanız, Tony rolünü oynayan Ricky Gervais’in (ve The Office , Derek veya Extras gibi önceki çalışmalarını takip ederseniz birçok tanıdık yüz) yer aldığı bir Netflix Orijinal komedi dizisidir. Tony, karısının ölümüyle çok büyük bir kayıp yaşadı ve parçaları toplamaya ve yeni bir amaç bulmaya çalışırken geride kaldı. Sezon 2 , 24 Nisan 2020’de küresel olarak Netflix’e geldi ve ilk sezon Mart 2019’da geri geldi. 3. sezon hakkında bilmeniz gereken her şeyi incelemeden önce, işte Ricky Gervais tarafından 9 Kasım 2021’de yayınlanan ilk bakış fragmanı.

After Life 3. sezon ne zaman çıkacak?

afterlife 3. sezon çıkış tarihi belli mi

14 Aralık 2021’de After Life’ın 3. sezonunun 14 Ocak 2022’de tüm dünyada Netflix’e geleceğine dair onay aldık. After Life 3. sezon onayını ne zaman aldı? Neyse ki üçüncü sezonda Netflix tetiği çekene kadar çok beklemek zorunda kalmadık. 6 Mayıs 2020’de Netflix UK, iyi haberi doğrulayan kısa ve öz bir Tweet yayınladı: Ricky Gervais , kendi sözlerini içeren bir Tweet ile devam etti :

” Çoğunuz #AfterLife2’yi çok hızlı bir şekilde izleyip tekrar 1 Numara yaptığınız için Netflix’teki güzel insanlar koca kıçımdan çıkıp başka bir sezon yapmamı önerdiler. Hepsi senin hatan.”

Dengeden, After Life’ın bir kapasitede yenilenme şansı, aşağıda davayı yaptığımız için yüksekti. Dizi hit miydi? Netflix’ten hiçbir zaman resmi bir rakam almadık ancak Gervais, 2. sezonun 1. sezondan daha fazla izlendiğini söyledi (yayınlandıktan sonraki bir süre içinde). Ek olarak, Ricky Gervais şu anda Netflix ile yaptığı çok yıllı ilk bakış anlaşmasının bir parçası. Anlaşma Temmuz 2019’da geri alındı . Anlaşma, After Life ve Humanity’nin çıkışını gördü ve After Life 3. sezondan sonra en az 2 yeni proje daha gelecek.

Anlaşma ilk duyurulduğunda, Ricky üçüncü sezon hakkında şaka yaptı ya da önceki programlarından bazılarında tercih ettiği gibi bir kerelik özel bir bölüm hakkında şaka yaptı. “Yaparım – üçüncü seriyi yazmama yardımcı olacak oyunculardan bazılarını alamazsam ve arkanıza yaslanıp sadece ortaya çıkarsam” dedi. After Life 3. sezon nerede çekildi? 3. sezonun duyurulmasından kısa bir süre sonra, Ricky Gervais kalemle kağıda dökmeye başladı.

Aldığımız ilk güncellemelerden biri 23 Temmuz 2020’de bir canlı yayında (ve ardından Tweet – aşağıya bakın) 3. sezonun birinci bölümünün taslağına ilk bakışımızı aldığımızda oldu. Bildiğiniz gibi, After Life’ın tamamının çekildiği İngiltere de dahil olmak üzere tüm dünyada tüm çekimler durduruldu. İngiltere’de Productions olsun başardık Temmuz 2020 yılında devam tekrar Guardian’dan areport göre. ama After Life’ın beklemesi biraz daha uzun sürecekti.

Sonunda, Ağustos 2020’de ProductionIntelligence aracılığıyla After Life 3. sezonunun çekimlerin Nisan 2021’de başlayacağı haberini aldık . Diğer raporlar, çekimlerin “7 hafta” boyunca gerçekleşeceğini gösteriyor. Nisan 2021’de Ricky Gervais , çekimlerin 19 Nisan Pazartesi günü başlayacağını doğruladı.

After Life 3. sezon neden final sezonu?

Ricky Gervais, iki veya üç sezon sonra dizilerini sık sık sonlandırdı ve After Life da benzer bir yol izleyecek. Ayna raporları Ricky Gervais, sezon dört dönen olmayacak onaylamıştır söyledi. Gervais dedi ki: “Dört tane olmayacağına çoktan karar verdim. “Ve o şeyleri oraya çekici geldiği için hatırlaman için koyuyorsun ama… ‘orkestrayı yönetmek için seyirciye arkanı dönmelisin’ diye eski bir deyiş vardır. “Bu doğru. Seyirciler bir tane daha istediklerini sanıyorlar ama emin değiller.

After Life 4. sezon olacak mı?

After Life 3. sezonu ocak 2022’de çıkacağı duyuruldu ve serinin 4. sezonu olmayacağı bildirildi. Yani After Life 4. sezon olmayacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments